الکتریکی آنلاین | 391 تنوع کالا| ارسال سریع و رایگان الکتریکی آنلاین | 391 تنوع کالا| ارسال سریع و رایگان .

الکتریکی آنلاین | 391 تنوع کالا| ارسال سریع و رایگان

الکتریکی آنلاین | 391 تنوع کالا| ارسال سریع و رایگان

سودعالی از خرید ارزان و باکیفیت

 

=====================================

 

چگونه راحت و ارزان کالای برقی خودرا تهیه کنیم؟

 

کجا در اسرع وقت لوازم برق و روشنایی میفروشند

 

اینجا

 

https://onlinelectricy.com

####################################

 

 

ریزش شدید قیمت ها در الکتریکی آنلاین

 

 

سیم و کابل 50%

لامپ 40%

هواکش 30%

چراغ روشنایی 50%

قاب هالوژن 25%

محافظ برق و چند راهی 30%

نوار چسب 40%

پنل سقفی 35%

ریسه 25%

چراغ سنسوردار 34%

سنسور روکار 29%

چراغ سقفی سنسور دار 44%

فیوز

 

 

 

 

 

مابقی لوازم الکتریکی نیز در صدهای تخفیف مشابهی دارند که در سایت الکتریکی آنلاین درج شده.

فروشگاه اینترنتی الکتریکی آنلاین از سال 1396 تا کنون  که در حوزه فروش محصولات لوازم الکتریکی فعال بوده و همواره مورد اقبال مشتریان خود قرار گرفته است و مشتریان ما نیک می دانند که در حوزه لوازام الکتریکی قیمت های ما بدیلی نداشته و با پایین ترین قیمت بالاترین کیفیت را به مشتریان مان ارائه داده ایم. اکنون الکتریکی آنلاین در نظر دارد با گشترش حوزه فعالیت های کاری خود وارد عرصه رقابت گسترده تری شده و این ممکن نیست مگر به لطف مشتریان عزیرمان که همواره مارا در رسیدن به پیشرفت هایمان یاری کرده اند.بر این اساس سعی داریم که تمام محصولات حوزه الکتریکی و جدیدترین لوازم روشنایی را هم در فروشگاه الکتریکی آنلاین قرار دهیم.
الکتریکی آنلاین برای اولین سال 1396 وارد عرصه فروش محصولات الکتریکی شد. و با فروش محصولات الکتریکی وارد عرصه رقابت با دیگر فروشندگان بازار دیجیتال شد. در سال 1397 وارد حوزه فروش محصولات برقی شد و با فروش محصولات خود در فروشگاه های واسطه اقدام نمود. و سابقه همکاری با فروشگاه های واسطه؛ آغازی برای فعالیت فروش اینترنتی ما شد.
و اینک :
به لطف و عنایت شما مشتریان گرامی است  که با فروشگاه الکتریکی آنلاین در عرصه فروش اینترنتی در کنار مشتریان گرامی هستیم و همواره ما را مورد لطف خود قرار داده اند ما در آغاز راهیم و سعی داریم همواره کنار مشریانمان بمانیم. لذا دست به تغییرات عمده ای در ساختار فروشگاه زده ایم و سعی داریم که جدیدترین محصولات برق و روشنایی روز دنیا را داشته باشیم.لذا امیدواریم مشتریان ما همواره عنایت شان را نسبت به ما داشته باشند.
 
از سوی دیگر باید عنوان کرد که هدف فروشگاه الکتریکی آنلاین ارائه محصولات با پایین ترین قیمت بوده و بالاترین کیفیت را به مشتریان عزیزمان ارائه خواهیم داد.نیک می دانیم راز موفقیت و پیشرفت ما حمایت های مشتریان گرامی می باشد. از سوی دیگر  در راستای تقویت سیستم فروشگاهی فروشگاه الکتریکی آنلاین اقدام به تغییرات عمده ای نموده که امیدواریم شما مشتریان گرامی نیز از این طرح ها استقبال نماید. طرح هایی که در نظر فروشگاه الکتریکی آنلاین می باشد


برچسب: لوازم برقی، روشنایی، فیوز، چسب برق، الکتریکی آنلاین، الکتریکی لاله زار، چراغ سنسور دار، چراغ دیواری سنسور دار، چراغ سقفی سنسوردار، سنسور روکار، قاب مهتابی ال ای دی، براکت ال ای دی، لامپ، سیم، کابل آنتن، فازمتر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ دی ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۳۶:۳۰ توسط:الکتریکی آنلاین موضوع: نظرات (0)